DEMIRLER Holding

HAKKIMIZDA

Sizi, bir yeryüzü cenneti Antalya’nın, doğayı, tarihi ve denizi buluşturan eşsiz beldesi Çamyuva’da unutulmaz tatil tecrübelerine davet ediyoruz.

Çam ormanları içinde, Akdeniz’in eşsiz güzellikleriyle çevrili, havalimanına 65 km, Antalya’ya 50 km, Lykia’nın en önemli antik liman kenti Phaselis’e 5 km, ateş tanrısı Hephaitos’un yüzyıllardır sönmeyen ateşi ile ünlü Olympos Antik Kenti’ne 15 km, serin dağ sularında yetiştirilen alabalıklarıyla ünlü Ulupınar’a 10 km mesafedeki Pine House, konforlu odaları ve keyifli etkinlikleriyle tatildeki eviniz olacaktır.

Tatİl Çamyuva’da Güzel

Kemer’in huzur dolu havası, keyifli ve ışıltılı yazları Çamyuva’da geçer. Siz de Çamyuva’nın güzelliğini, Pine House Hotel’de keşfedin

Muhteşem Bİr Doğa

Toroslar’la çevrili, büyüleyici bir Akdeniz diyarı… Pine House Hotel’de doğanın yeşili, keyifli atmosferi ve muhteşem Akdeniz iklimi sizleri bekliyor.

Her Şey Dahİl

Hayallerinizi süsleyen tatile, her şey dahil kavuşmanın keyfi de bambaşka! Siz de hayallerinizden sınırları kaldırın ve Pine House Hotel’de tatilin tadını doyasıya çıkarın.

Her Yere Yakın

Pine House Hotel, merkezi konumuyla da tatilcilerin gözdesi… Phaselis ve Olympos gibi tarihi güzellikler ile alışveriş ve gece hayatına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kemer’İ Yenİden Keşfedİn

Turizmin kalbi Kemer’de atmaya devam ediyor. Çamyuva, Kemer’in belki de daha önce deneyimlemediğiniz güzellikleriyle sizi bekliyor. Keşfetmeye hazırlanın!

Şİmdİ Rezervasyon Zamanı

Çamyuva tatiliniz için en iyi fiyatlar otelinizde! Pine House Hotel’le hemen iletişime geçin; fırsatları ve konaklama paketlerini bir an önce değerlendirin.